Dyrektor szkoły:
Przemysław Jaśkiewicz
Wicedyrektor szkoły:
Agnieszka Pera
Marta Stebnicka
KADRA PEDAGOGICZNA:
- nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
Katarzyna Buryło - Sikora
Kamila Kalisz
Anna Górska
Monika Kowalczyk
Olimpia Szczerbicka
Ewa Rachwalska
Maria Ciukta
Dorota Lewicka - Leśniewska
Anna Pusz
Anna Dawidowicz
Dagmara Fusiarz-Solnica
Agnieszka Grąbczewska - nauczyciele języka polskiego:
Agnieszka Pera
Anetta Borsuk
Magdalena Sadło
Jarosław Kubicki - nauczyciele języka angielskiego:
Anetta Borsuk
Katarzyna Chrupałła
Anna Górska
Aleksandra Grudzińska-Jełkaszew
Paulina Karolczuk
Aleksandra Stokowiecka
Renata Samusz - nauczyciel języka niemieckiego:
Aneta Pawliszyn
Marta Stebnicka - nauczyciele historii i wos-u:
Przemysław Jaśkiewicz
Adrian Podpirko - nauczyciel fizyki:
Monika Suchowierska - Rafalska - nauczyciele geografii:
Elwira Marcisz
Anna Grabowicz-Cuckarew - nauczyciele biologii:
Anna Antkowiak
Monika Suchowierska - Rafalska
Dorota Nadowska - nauczyciele przyrody:
Anna Antkowiak
Monika Suchowierska - Rafalska - nauczyciele matematyki:
Wioletta Alicka
Ewa Skok
Marta Strugała - nauczyciel chemii:
Monika Suchowierska - Rafalska - nauczyciel muzyki:
Magdalena Kowalska - nauczyciel informatyki:
Krzysztof Cichosz - nauczyciele plastyki:
Katarzyna Buryło-Sikora
Adrian Podpirko - nauczyciele techniki:
Krzysztof Cichosz
Anna Pusz
Adrian Podpirko - nauczyciele religii:
Elwira Marcisz
Małgorzata Szablińska
Barbara Borucka
Sylwia Soroczyńska - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:
Dorota Nadowska - nauczyciele wychowania fizycznego:
Barbara Borucka
Dorota Buc
Ewelina Filipek
Mikołaj Kaniewski
Andrzej Wąsowicz - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:
Aleksandra Janecka - nauczyciel bibliotekarz:
Barbara Andersz - wychowawcy świetlicy:
Renata Piechowska
Alicja Wilk
Edyta Malinowska
Ewelina Gruszeczka-Walczak - pedagog szkolny:
Beata Piwar
Katarzyna Mongiało - pomoc psychologiczno - pedagogiczna:
Maja Czaplicka
Aleksandra Janecka
Karolina Lichosik
Dorota Nadowska
Maria Ciukta
Hanna Rycharska
Sylwia Zioła